Perfecto

Perfecto
Salon łazienek

Firma nasza zajmuje się sprzedażą detaliczną i inwestycyjną płytek ceramicznych oraz kompleksowego wyposażenia łazienek, drzwi, paneli i chemii budowlanej. Jesteśmy jedynym salonem firmy Vox pod marką Majster Plus, w województwie warmińsko–mazurskim, jako profesjonalny salon drzwi i podłóg. Jesteśmy, także Salonem Partnerskim firmy Excellent - posiadamy specjalną ekspozycyjną produktów Excellent (wanny, wanny z hydromasażem , kabiny, ceramika, baterie).

Oficjalna strona Perfecto


 

 ABMABM MEBLE SZCZYTNO

Firma zajmuje się sprzedażą mebli tapicerowanych i skrzyniowych, znanych i renomowanych Polskich producentów. W sklepie oferują meble cechujące się wysokimi walorami estetycznymi, do produkcji, których użyto wyłącznie wysokogatunkowych materiałów.

Oficjalna strona ABMmeble


 

ARMA

ARMA
Nowoczesne systemy grzewcze


Firma Arma istnieje na rynku urządzeń grzewczych od 1996. Przez ten czas robiliśmy wszystko, co możliwe i na ile pozwalają dzisiejsze technologie, aby wyroby które sprzedajemy były najwyższej jakości, ekonomiczne i spełniały oczekiwania Naszych Klientów. Dlatego współpracujemy tylko z producentami uznanych marek światowych.

Oficjalna strona ARMA


 

Bodar

BO-DAR Hodkowscy

Hurtownia budowlana zajmująca się sprzedażą wysokiej klasy materiałów budowlanych.

Oficjalny facebook BO-DAR Hodkowscy


 

EVANEVAN
Salon łazienek

Firma EVAN posiada duży wybór płytek ceramicznych pochodzących od znanych producentów – zarówno zagranicznych jak i polskich, ceramikę sanitarną, armaturę sanitarną, meble łazienkowe, panele podłogowe, drzwi czy też chemię budowlaną.

Oficjalna strona EVAN


 

ARMA

Fabryka
Drukarnia & Reklama


Firma oferuje całe spektrum usług projektowo-marketingowych potrzebnych do funkcjonowania firmy. Jest w stanie wykreować wizerunek firmy od zera, albo zaproponować odświeżenie istniejącego już systemu identyfikacji wizualnej firmy.

Oficjalny facebook Fabryka


 

Ideal Meble

Ideal Meble


Salon Meblowy Ideal Meble w Szczytnie funkcjonuje od 2014 roku i dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej. Dynamicznie rozwijający się salon, w swojej ofercie posiada meble kuchenne pod wymiar, sypialniane, meble dziecięce, meble do salonu, stoły i krzesła oraz wiele innych. Współpracujemy z najlepszymi producentami mebli w kraju takimi jak: Stolwit, Anrom, Meblotex, Paged i wielu innych, którzy gwarantują doskonałą jakość produktu, solidne i trwałe wykonanie, a także atrakcyjne ceny.

Oficjalna strona Ideal Meble


 

Firma sprzątająca PorządnickiPorządnicki Nowak Wojciech

Porządnicki to firma świadcząca kompleksowe usługi sprzątające, czyszczące oraz pielęgnacyjne na terenie powiatu Szczycieńskiego w województwie warmińsko-mazurskim. Wykonujemy: pranie tapicerki samochodowej, pranie dywanów i wykładzin, pranie, czyszczenie mebli tapicerowanych, sprzątanie domów, mieszkań, sprzątanie biur, utrzymanie czystości w pomieszczeniach, sprzątanie pobudowlane, poremontowe, czyszczenie rynien, mycie trudno dostępnych powierzchni

 Oficjalna strona Porządnicki


 

Marusa

MARUSA HORMANN SZCZYTNO

sprzedaż i montaż bram, drzwi i napędów firmy Hörmann
sprzedaż i montaż drzwi antywłamaniowych firmy Gerda
sprzedaż i montaż domofonów, wideofonów i interkomów firmy Commax
sprzedaż i montaż drzwi wewnętrznych firmy Porta
sprzedaż i montaż drzwi i okien PCV firmy Oknoplast
sprzedaż i montaż akcesoriów do bram wjazdowych firmy Rolling Center
ogrodzenia - pełne wykonawstwo
sprzedaż i montaż bram i ogrodzenia firmy Wiśniowski

Oficjalna strona MARUSA HORMANN SZCZYTNO


 

STOLMETStolmet Szczytno
Hurtownia materiałów budowlanych. Producent stelaży metalowych

Firma Stolmet-Szczytno działa na rynku od 1993 roku. Jest hurtownią budowlaną należąca do grupy Polskich Składów Budowlanych (PSB). Oferuje bogatą ofertę materiałów zarówno do budowy domów, remontów jak i wykończenia wnętrz. Obsługuje klientów indywidualnych, firmy i inwestycje, takie jak np.: budowa i remont lotniska Olsztyn-Mazury, gdzie była jednym z głównych dostawców.

Oficjalna strona STOLMET SZCZYTNO


 

TRENDCOM

TRENDCOM
Sklep komputerowy

Firma jest dostawcą rozwiązań IT czołowych producentów, pochodzących wyłącznie z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych

Oficjalna strona TRENDCOM


 

Medźwiedzka Zofia Sklep Meblowy, Black Red White
Firma zajmuje się sprzedażą mebli. W swojej ofercie posiada asortyment Black Red White, jak i innych wiodących na rynku firm, w tym inspirujące dodatki aranżacji wnętrz.
ul. Pasymska 22
12-100 Szczytno
woj. warmińsko-mazurskie