“Pan Łukasz Napiórkowski w sposób rzetelny, zdyscyplinowany i profesjonalny wykonuje swoją pracę. Jest osobą sumienną, kreatywną, mającą ciekawe pomysły, a przy tym słuchającą i nie negującą opinii i pomysłów klienta. Projekty Pana Łukasza są nieprzeciętne, wykonywane z dużym zaangażowaniem. Bardzo istotną kwestią jest chęć pomocy i rozwiązywania problemów, a także przejawianie nowych pomysłów mających usprawnić i ułatwić współpracę. Również po przekazaniu projektu służy pomocą i radą. Ponadto Pan Łukasz jest osobą punktualną, godną zaufania, której z powodzeniem można powierzyć najtrudniejsze zadania.”

p. Agnieszka Urbańska
Olsztyn

 

“Potwierdzam wykonanie przez Napiórkowski Design Studio projektu koncepcyjnego oraz technicznego aranżacji łazienki, pokoju dziecięcego oraz sypialni w naszym mieszkaniu w Warszawie. Projekt wykonany był z dużą starannością oraz przekazany terminowo. Dużym plusem jest także doradztwo na etapie realizacji samego projektu. Pan Łukasz jest utalentowanym i niezwykle kreatywnym projektantem, zapewniającym realizację usług odpowiednio do potrzeb estetycznych oraz możliwości finansowych klienta. Współpraca z Panem to duża przyjemność.”

p. Maria Żółcińska
Warszawa

 

“Pan Łukasz pracuje z pasją. Projekty na każdym etapie są przemyślane, przedyskutowane, dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Starannie przygotowany projekt techniczny usprawnił pracę na dalszym etapie remontu.”

p. Adam Gąska
Szczytno

 

“Bardzo dziękujemy za szybkie i profesjonalne przygotowanie projektu naszego mieszkania. Nie sądziłam, że jest możliwe stworzenie tak dobrego projektu przy całkowitym wykorzystaniu posiadanych przez nas mebli. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, z terminowości i gotowości do uwzględniania wszystkich naszych uwag.”

p. Karolina Pawelec
Pasym

  

“Serdecznie dziękuję za pomoc autorskiej pracowni Napiórkowski Design Studio, sam bym nie dał sobie rady. Jej nowatorskie pomysły od razu wpadły mi w oko i choć nie jestem łatwym klientem bardzo szybko się dogadaliśmy. Mocno polecam, a ja dziękuje za ogrom pracy włożony w moje obecnie fajne mieszkanko.”

p. Leszek Pac
Ostrołęka

 

“Pan Napiórkowski przygotowywał projekt wnętrza naszego domu. Zakres prac obejmował projekt, nadzór nad pracami oraz wizyty w sklepach w celu doboru odpowiednich materiałów. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Zaproponowane rozwiązania funkcjonalne i estetyczne od razu zyskały naszą aprobatę. Projekt uwzględniał wszystkie nasze sugestie. Współpraca przebiegała rzeczowo i bez zastrzeżeń. Projektant stworzył piękne i przytulne miejsce dla całej naszej rodziny. ”

p. Ola i Sebastian Kozon
Mikołajki

 

“Pan Łukasz urządził on-line nasze 46-metrowe mieszkanie z elegancją i stylem, której oczekiwaliśmy. Połączył funkcjonalność mieszkania rodziny z dzieckiem z nowoczesnością. Wdrożył dużo ciekawych pomysłów, które na co dzień są niewyobrażalnie pomocne a dodatkowo dodają uroku wnętrzu. Z pełnym zaufaniem możemy polecić Napiórkowski Design Studio osobom wymagającym, ceniącym piękne i ciekawe wnętrza.”

p. Marta i Michał Woźniak
Katowice

 

“Zdecydowałam się na skorzystanie z pomocy Pana Łukasza w aranżacji mojego gabinetu i jestem bardzo zadowolona. W ciągu krótkiej konsultacji z nieustawnego, małego, zagraconego wnętrza wyłonił się całkiem zgrabny, kameralny pokoik. A wszystko dzięki właściwie dobranym kolorom, pomysłowym, a zarazem funkcjonalnym rozstawieniu mebli i sprzętów, ozdób ściennych. Pan Łukasz uzyskał efekt harmonii, na którym mi zależało. Polecam takie fachowe usługi. ”

p. Iwona Talar
Olsztyn

 

“Polecam Design Studio jako godne zaufania biuro projektowe. Podczas współpracy, przy realizacji projektu na aranżację wnętrza dużej powierzchni biurowej, Pan Łukasz wykazał się jako bardzo praktyczny doradca. Przywiązuje wielką uwagę do doboru materiałów i nienagannego wykonania, łączy funkcjonalność z estetyką a wszystko z niebanalną intuicją i z uwzględnieniem najnowszych trendów. Nasza przestrzeń biurowa spełnia w pełni nasze oczekiwania, bardzo harmonizuje z charakterem, kulturą oraz osobowością młodej organizacji a pracownicy oraz Klienci czują się w niej bardzo dobrze i komfortowo. ”

p. Teresa Orzoł. Prezes Zarządu
Olsztyn

 

“Pomoc Pana Łukasza Napiórkowskiego okazała się bezcenna w urządzeniu i aranżacji mieszkania. Pan Łukasz świetnie dobiera i zestawia materiały, kolory oraz elementy nadając wnętrzu styl i klimat dostosowany do preferencji i charakteru klienta. Oprócz tego, potrafi On polecić odpowiednich podwykonawców i kontakty do realizacji poszczególnych elementów projektu. ”

p. Cezary Grabowski
Szczytno

 

“Gorąco polecam !!! Świetna i szybka realizacja projektu, fachowe porady, świeże pomysły i nowoczesne rozwiązania. Kreatywność i poczucie estetyki oraz duże zaangażowanie w projekt. Bardzo miła współpraca”

p. Joanna D.
Sankt Georgen Szwarcwald Niemcy

 

“Projekty Łukasza są odzwierciedleniem praktyczności, współczesnego designu a także pełnego wykorzystania przestrzeni. Żaden "kącik" się nie zmarnuje. Niezdecydowanym, serdecznie polecam”

p. Marta Rejzer
Gdańsk

 

“Gorąco polecam Łukasza, Jeśli ktoś szuka doskonałego fachowca i znawcę tematu. Zna się na projektowaniu, ma doskonałe oko, świetne poczucie gustu i smaku. Doradzi i odradzi jeśli trzeba. Perfekcjonista, który dba o najmniejsze detale. Gorąco polecam.”

p. Marta Mrozewska
Szczytno

 

“Spotykając na swojej drodze Łukasza Napiórkowskiego już po pierwszej wstępnej rozmowie wiedziałam, że trafiłam w dziesiątkę. Nawet na moment nie zawahałam się z podjęciem decyzji co do aranżacji wnętrza mieszkania przez takiego profesjonalistę. Zawsze uśmiechnięty, konkretny, mający świetny gust i wyczucie. Poświęcił mnóstwo swojego czasu i energii analizując moje potrzeby a mój wysiłek był co najwyżej mierny. Wszystko było zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach a ja stawiałam się tylko na umówione spotkania. Kiedy w mieszkaniu zagościły docelowe kolory i nabierało ono swojego charakteru chodziłam z uśmiechem nie mogąc doczekać się efektu końcowego, który przeszedł moje oczekiwania!!! Panie Łukaszu chciałabym jeszcze raz podziękować za trud i prace jaką włożył Pan w projekt naszego wnętrza. Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, jednak jest Pan wyjątkiem, który stanowi regułę

p. Alicja Matuszewska
Szczytno

 

“Mogę spokojnie polecić Napiórkowski Design Studio. Pan Łukasz to projektant wnętrz z dużym doświadczeniem i dobrym smakiem. Śledzi na bieżąco co dzieje się w świecie designu. Mój dom jest teraz taki, jaki od zawsze mi się marzył. ”

p. Malwina Czerw
Olsztyn